Patch 128

dso_patch_release_128

 

Plánovaný čas
09:00 am začátek odpočtu pro všechny servery (30 minutes)
09:30 am start údržby (zhruba 90 minut, může to být méně, ale i více)
Dokončení takové údržby: zhruba kolem 11:00 am CET (údaj je orientační)

V krátkosti

Verze 128 rozšiřuje hlavní menu o 2 tlačítka: Fórum a Podpora. Když hrajete hru v herním klientovi, jediným kliknutím se můžete dostat do oficiálního fóra hry Drakensang Online nebo pokud máte dotazy nebo přání, jediným kliknutím můžete kontaktovat naši podporu.

Dále jsme na vaši žádost implementovali funkci, která umožňuje vypnout efekty krve (zavedené ve verzi 124).

Kromě toho jsme opravili četné bug-y, např.. nápoje uzdravení se spotřebovaly ale neúčinkovala, když postava umřela hned po jejich aktivaci.

Nové funkce

Vypnutí & zapnutí efektů krve

Nyní můžete efekty krve ve hře aktivovat a deaktivovat. Klikněte na Nastavení a následně na Nastavení grafiky. A tam můžete funkci efekty krve aktivovat a deaktivovat.

Nové tlačítko hlavního menu ve hře: Fórum & podpora
Hlavní menu bylo doplněno o dvě tlačítka: jedno z nich slouží pro přímý vstup do oficiálního fóra a druhým tlačítkem můžete přímo kontaktovat podporu hry Drakensang Online. Tato tlačítka se budou zobrazovat pouze tehdy, když hrajete prostřednictvím klienta. Ti hráči, kteří hrají přímo ve webovém prohlížeči, možnost přímého přístupu do fóra ak podpoře již mají.

Změny
Duely pro postavy, které jsou členy skupiny

Vaše postava se může nyní přihlásit i do duelu (1 proti 1) a to i přesto, že je aktuálně členem nějaké skupiny.

Vyvážení úkolů

Upravili jsme několik úkolů, protože jejich plnění bylo příliš zdlouhavé. Ve většině případů jsme snížili počet předmětů, které je třeba shromáždit. Pokud jste již sesbírali více předmětů, jak stanovují nové požadavky, úlohu můžete okamžitě ukončit. Zbývající předměty budou po skončení úlohy odstraněny. Zde je několik příkladů změněných úkolů:

Důležitá poznámka!: Pokud jste nasbírali z dané úlohy požadovaný nebo vyšší počet fragmentů, jako úkol po novém žádá, je třeba zabít z dané úlohy ještě 1 monstrum navíc. Takto se úloha aktualizuje a nastaví jako splněna.

 

Kompletní seznam změn a oprav zde:

http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/patch-128.38056/

 

2 thoughts on “Patch 128

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *