Patch 145

patch_145

 

Patch 145 proběhne zítra 4.3.2015

Začátek odečtu: 9:00 (30 minut)

Vypnutí serverů: 9:30 (údržba zabere minimálně 90 minut)

 

Nové funkce

Nové úspěchy
Seznam úspěchů (klávesa: Q, záložka Úspěchy) se rozrostl o celkem 49 nových úspěchů, z nichž je 23 skrytých, a je jen na vás, abyste je objevili a odemknuli!

Nová karta bola pridaná k charakteru na informačnej obrazovke [Klávesová skratka: C]. Kedykoľvek si odomknete úspech môžete si vybrať rôzne tituly pre svoju postavu, ktorý sa zobrazí namiesto vašej PVP hodnosti.
postava

Změny

Pořizování screenshotů během vytváření/výběru postavy
Od teď můžete na obrazovce vytváření/výběru postavy pořizovat okamžité screenshoty (klávesa: F10). Po úspěšném pořízení screenshotu se zobrazí zpráva informující hráče o umístění souboru v počítači.

Vylepšené efekty kořisti, část 1

Paklíče bylo těžké sebrat ze země, proto jsme upravili jejich geometrii, aby se hráčům snadněji zaměřovaly kurzorem myši.

Vylepšení grafických efektů zlatých mincí, drahokamů a dalších předmětů budou zahrnuty v příštích aktualizacích.

Postavy budou po přihlášení začínat ve městě
Kdykoli se ručně odhlásíte neboť změníte postavu prostřednictvím hlavního menu, vaše postava se bude po vaše příštím přihlášení nacházet ve městě, které jste navštívili naposledy.


Nové požadavky na odemknutí úspěchů v režimu PvP

Pro účely odemknutí úspěchů se budou jako platná započítávat pouze vítězství v následujících

PvP režimech:

Duel (1vs1)
Týmový deathmatch (3vs3)
Dobývání vlajky (5vs5)
Boj o pevnost (6vs6)

Dokončení úkolu na vysokém stupni obtížnosti

Nyní můžete bojovat s bossy Khalys, Gorgou a Heroldem ze zásvětí na vámi zvolené obtížnosti, abyste mohli dokončit související úkoly. Podrobný popis úkolů, bossů a obtížností najdete níže:

Boss: Khalys
Obtížnost: Mezisvět
Úkol: Osud velekněze (4/5)

Boss: Herold ze zásvětí
Obtížnost: Mezisvět
Úkol: Paromechanikus: Ve jménu mechaniky (2/2)
Úkol: Čaroděj Kruhu: Ve jménu vědění (2/2)
Úkol: Ranger: Ve jménu rovnováhy (2/2)
Úkol: Rytíř řádu Draka: Ve jménu síly (2/2)
Boss: Gorga
Obtížnost: Těžká
Úkol: Věčný boj (2/2)

Cestovní kámen v nebezpečné zóně
Cestovní kámen v Teganově útočišti byl přesunut na bezpečnější místo blíže vstupu na mapu, aby se už nestávalo, že budou hráči po použití cestovní mapy napadeni ještě před úplným načtením mapy.

Platba jedním kliknutím (nyní k dispozici pro všechny hráče)

Uživatelské rozhraní pro nákup temných mincí, prémiového členství a úpravu postavy bylo přepracováno. Nové uživatelské rozhraní umožňuje uložení nastavení vaší preferované platební metody, abyste ji mohli snadno použít při příštím nákupu. Okno pro dokupování temných mincí je nyní k dispozici také ve hře, takže už nemusíte otevírat nové okno prohlížeče. A nakonec tlačítko „Doplnit temné mince“ v levém horním rohu obrazovky bylo změněno na ikonu nákupního košíku.

Opravy

Nepřesný ukazatel cooldownu schopnosti Speciální střela
Vizuální indikátor cooldownu schopnosti „Speciální střela“ ukazoval nepřesný údaj, pokud byla schopnost použita s aktivovanými pasivními talenty „Motivace“ a „Víceprocesová synchronizace“.

Nesprávné resetování žebříčků

Opravili jsme chybu, která způsobovala, že se týdenní žebříčky resetovaly každý první, sedmý, čtrnáctý, jednadvacátý a osmadvacátý den v měsíci. Od teď se budou resetovat každé pondělí a výjimečně v den vydání aktualizace 145.

Nesprávné umístění nápovědy systému vyhledávání skupin

Při procházení seznamu skupin na obrazovce vyhledávání skupin se okno s nápovědou neobjevovalo vedle vybrané skupiny, nýbrž zůstávalo statické v horní části. Tento problém byl opraven a okno se nyní zobrazuje na správném místě.

Nekonečné načítání nápovědy systému vyhledávání skupin

Při rychlém klikání na skupiny v seznamu skupin se nápověda nenačítala ani po uplynutí dlouhé doby, přestože se měla objevit do jedné vteřiny (viz obrázek). Tato chyba byla odstraněna a nápověda se nyní načítá bez problémů.

1.pngKrálovské truhly s překvapením u nevyzvednutých denních bonusů za přihlášení
Pokud si hráč nevyzvedl svůj denní bonus za přihlášení a následně upgradoval svůj účet na prémiový, u nevyzvednutých bonusů se zobrazovaly dodatečné odměny (královská truhla s překvapením), na které mají právo pouze majitelé prémiového účtu. Tato odměna však nebyla přidána do inventáře, pokud si hráč vyzvedl svůj denní bonus. Chyba byla opravena, takže u denních bonusů za přihlášení získaných před upgradem na premium se už nebudou zobrazovat královské truhly s překvapením.

Rozdíly mezi předpokládanými a skutečnými výsledky upgradu
Opravili jsme chybu, která se objevovala při následující akci:
Pokud hráč upgradoval předmět pro vedlejší ruku z nižšího levelu (např. 19) na podstatně vyšší level (např. 46), výsledný bonus neodpovídal předpokládaným hodnotám.

Odstranění truhly jedinečných předmětů
Truhla jedinečných předmětů byla odstraněna z nabídky obchodníka s artefakty. Již zakoupené boxy zůstanou v inventáři postavy.

Nula u hodnoty kritického zranění
Opravili jsme chybu, kdy se při více očarováních zobrazovala hodnota kritického zranění v místní nápovědě k předmětu jako nula (0, 0, 0), pokud hráč předmět porovnal s jiným.


Nesprávný popis útoku u generála žabaxů

Nápověda k efektu „Zpomalení“ zněla následovně:

Rychlost pohybu: -25,0%
Rychlost útoku: +0,0%

2.png

Druhý řádek je chybný a byl odstraněn.

Chyby na poslednú chvíľu

Zobrazenie Error
V prípade, že užívateľ si nastaví titul PVE a potom pozve iného hráča aby sa pripojiť k skupine titul PVE sa nebude zobrazovať, ale namiesto toho sa zobrazí PVP hodnosť

 

Kompletní seznam zde:
http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/patch-145-poznamky.55552/

3 thoughts on “Patch 145

 1. skodicek

  Prosim pridali by ste zase krystaly pravdy je to lepsi s nimi hrat nebo aspon vymysleli drakensang kde si muzete prepinat patche

  Dekuji 🙂

 2. DantayonCz

  Mohl bych se zeptat. Přihlásil jsem se na dso a najednou vidim že Mají všichni plášťe od lvl 40 a přesto jejich lvl byl 38,37,36 atd… A já si tento plášť od lvl 40 udělal těsně před patchem a když se podívám k Koboldovy Tak ho mám pořád od lvl 40, prosím udělejte něco
  Můj skype:Davidczek
  Prosím odepiště

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *