Patch 126

patch_126

Časová tabulka:

21.5.2014​

9:00 – odpočet (30 minut)​
9:30 – vypnutí serverů (přibližně na 60 minut)​

Ve zkratce
Verze 126 značí dlouho očekávaný návrat oblíbeného obchodníka Gnoba do Kingshillu! Trvalo mu dlouho, než našel cestu zpět, ale teď je tady a má pro vás několik zajímavých překvapení.

Nové funkce

Gnob
Oblíbený obchodník se konečně vrátil do Kingshillu. Sice s sebou nepřivezl slibovaný Set inkvizitora, ale dušuje se, že při příští návštěvě už v jeho nabídce určitě chybět nebude. Jako omluvu za toto nedopatření a dlouhotrvající absenci si pro vás nachystal několik nových předmětů, které vám jistě spraví náladu.
Klikněte sem a přečtěte si krátké prohlášení o zbroji inkvizitora od týmu Drakensang Online

Změny
Skoro nesmrtelnost v tutoriálu
Momentálně je v tutoriálu teoreticky možné zemřít. Týká se to především rytířů řádu draka, kteří se specializují na boj zblízka a dostanou se tak k monstrům blíže. Abychom předešli předčasné smrti aspirujících hrdinů, zredukovali jsme zranění způsobované monstry v tutoriálu.

Denní výzvy
Individualizovali jsme grafiku různých denních výzev, aby pro vás bylo snazší jim porozumět.

Vybrané opravy

Problém s přiblížením
Pokud jste otevřeli seznam přátel nebo členů gildy a chtěli jej procházet, tato funkce nefungovala správně a obraz se střídavě přibližoval a oddaloval. Chybu jsme opravili, takže nyní můžete seznamy procházet bez problémů.

Nepřístupná oblast
V aréně režimu „boj o pevnost“ (6v6) existovala oblast, kam se hráči nemohli dostat, přestože měla být normálně přístupná. Tento problém byl opraven.
Problémy s chatem po PvP zápasech
Po opuštění PvP zápasu a znovuotevření chatu se chatovací kanály překrývaly, což znemožňovalo psaní a přijímání zpráv, ledaže hráč přepínal mezi záložkami chatu. Tento problém byl opraven, takže nyní můžete chat používat bez problémů i po opuštění PvP zápasu.

 

Kompletní seznam změn a oprav naleznete zde:

http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/patch-126-poznamky.33147/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *