Patch 136

drakensang_patch_136

Dne 9.10.2014 (čtvrtek) proběhne implementace patche 136.

Patchem 136 se do hry zavedou tři nové tváře v Dracánii. Jsou jimi dvorní Saska.
Vedle těchto veselých ale tajemných chlapících zavede nové drahokamový třídy a to královské drahokamy. K tomu se zavede nový booster na zkušenosti.

klauni

Paromechanikus od tohoto patche bude plně odemčený ak dispozici pro každého bez placení.

Kdy? 9.10.2014

Začátek odečtu: 9:00 (30 minut)
Začátek restartu: 9:30
(Aplikace by měla trvat 90 minut, ale tento údaj berte s rezervou)
Co patch přináší

Ve zkratce

Počínaje verzí 136 narazíte v Dracanii na tři nové postavy – kejklíře. Kromě těchto veselých a záhadných chlapíků jsme implementovali nový stupeň drahokamů – královský drahokam, nový booster zkušenosti, a konečně jsme se pustili do vyvažování paromechanika, jehož schopnost přežití spousta z vás zpochybnila. V neposlední řadě jsme paromechanika zpřístupnili pro všechny hráče, takže už není odemknutelnou třídou.

Nové funkce

Nové NPC: Kejklíři
Početná populace NPC ve hře se rozroste o pár zajímavých postav. Jsou jimi kejklíři Ballerino, Arlekin a Zampano.Najdete je na pouťovém pódiu, které vyrostlo v renovovaném Kingshillu.Všichni tři se zdají být veselými a hravými chlapíky, ale kdo ví, co se skrývá pod těmi legračními maskami!Kejklíři vám umožní získat cenné poklady a užitečné spotřební předměty výměnou za zlato nebo temné mince.

kejkliri

Nový stupeň drahokamů: Královský
V současnosti má každý drahokam 8 stupňů, kde surový je nejnižší stupeň a posvátný nejvyšší.
Spolu s kejklíři arenovací Kingshillu jsme implementovali 9. stupeň kvality drahokamů – královský drahokam. Královský drahokam vytvoříte zkombinováním 3 posvátných drahokamů.
Královský stupeň drahokamů se pyšní následujícími vlastnostmi:

● Rubín: + 31 dodatečné zranění

● Onyx: + 250 hodnota kritického zásahu

● Kyanit: + 80 hodnota zbroje

● Diamant: + 133 hodnoty všech odolností

● Safír: + 12,5% rychlost útoku

● Ametyst: + 133 body života

FE2RtnQ

Nový předmět: Svitek poznání
Implementovali jsme nový předmět, Svitek poznání, který zvýší zkušenost získanou z poražených monster o 100% na dobu 60 minut. Svitek poznání si můžete zakoupit v herním obchodě (klávesa: T) za 799 temných mincí.

Změny

Paromechanikus – zdarma pro všechny
Jak jsme slíbili v poznámkách k verzi 134 (insert link to patch notes 134), paromechanikus může být počínaje tímto momentem zvolen jako hratelná postava všemi hráči, což znamená, že už není odemknutelnou funkcí.

Vyvažování paromechanika – první část
Spousta z vás kritizovala schopnost přežití této třídy, proto jsme si ji vzali znovu pod drobnohled a provedli několik změn:

● Hodnoty očarování zvyšujících body života byly zvýšeny o 39% (to platí také pro existující očarované předměty, nikoli však pro jedinečné předměty)

● Základní hodnota bodů života byla zvýšena o 39%

Změny v nabídce herního obchodu

Z nabídky byly odebrány následující předměty:
Přízeň osudu a Podpora osudu.
Pokud máte některý z těchto předmětů v inventáři, stále je budete moci použít, ale ve hře už si je nebudete moci znovu zakoupit.

Refaktoring Java appletu
Upravili jsme způsob, jakým je hra Drakensang Online integrována do prohlížeče. Díky tomu se hra nyní načítá rychleji a během nahrávání poskytuje lepší odezvu.
Vybrané opravy

(Ne)zničitelné objekty
Opravili jsme problém, který způsoboval, že některé zničitelné objekty nešly zničit.
Dvojitá aktivace: pravé tlačítko myši
Opravili jsme problém, kdy se při aktivaci předmětu, který otevírá dialogové okno (např. sférická cesta),zároveň aktivovala schopnost přiřazená k pravému tlačítku myši.

Nízký level Alanova vybavení
Pokud dokončíte nový úvod do hry, vaše postava bude mít po příchodu do Grimfordu level 5 nebo 6, zatímco Alanův set vybavení, který si můžete pořídit za temné mince, byl vyvážen pro level 1. Vybavení bude mít nyní hodnoty odpovídající levelu vaší postavy.

Falešná řada slotů v úložišti
Opravili jsme chybu, která způsobovala, že se v úložišti na čtvrté záložce objevovala nadbytečná řada slotů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Web Analytics