Event Poušť esencií – Ruiny Shagri-La

poust_esenci_drakensang_desert_of_essences_Shanri-la

Tak jsme se opět dočkali a starověké ruiny impéria se opět otevírají. Neváhejte a vydejte se spolu s přáteli prozkoumat starověké místo Shagrat-La.

Podle legend staré impérium obsadilo tuto prastarou oblast, kde se pokoušeli vybudovat město. Ale něco obyvatel a vojáků impéria odsud vyhnalo a město se proměnilo v ruiny. No něco se pohybuje mezi troskami. Odhal co se skrývá v Shangri-la a získej starověké artefakty a zbroj.

Start a konec eventu: 15. 9. 2014 – 25. 9. 2014.

Evropske servery: 15:00 – 15:00

Agathon: 21:00 -21:00

Tegan: 00:00 – 00:00

drakensang_event_poust_esenci

POZOR! Důležitá změna:
Staré esenciální fragmenty:
Esenciální fragmenty akce „Poušť esencí“ se původně vyskytovaly v různých barvách – zelené, modré, žluté, fialové a červené – přičemž zelené měli nejnižší hodnotu a červené nejvyšší. Tyto fragmenty jste mohli u obchodníků zaměnit za hrací menu.

drop

Nové esenciální fragmenty:
Abychom uvolnili místo ve vašem inventáři, rozhodli jsme se zavést univerzálně použitelné esenciální fragmenty a jadrá.Esenciálne fragmenty můžete získat jako součást kořisti z každého nepřítele v Poušti esencí. Nové esenciální fragmenty poznáte podle jejich ikony – nejsou jednobarevné, ale duhové. (nejsou to jednorožci!)

Duhové esenciální fragmenty lze použít k vyvolání šampionů-monster všech barev a stupňů obtížnosti.
Nové esenciální fragmenty se nedají prodat.

 

10 thoughts on “Event Poušť esencií – Ruiny Shagri-La

 1. Dorbys

  Tento event je rozhodně nejlepší, prosím dávejte ho trochu častěji, minule byl skoro před rokem. Bylo by fajn kdyby tento event byl aspoň 4x ročně, prosím.

  1. Jaroslawolf

   No ani by som nepovedal Skrita pravda alebo Sargon su dosť dobre eventi tento event je nič moc. No ale itak by som rad vedel kedi tento event bude.

 2. *exam*

  Cc ja som začal trošku neskoro hrať drakensang a tento event som nestihol a sa mi zdá najaktívnejší pre mňa ako iné a nie ani taký zložitý ako iné kde musíš splniť 100 veci aby si sa kdesi dostal. Tak neviete niekto kedy bude ďalší?? Aspoň mesiac pls 🙂 ďakujem

  1. Salamors Post author

   Ahoj, event se zatím opakoval vždy jen jednou za rok. Tak budeš muset počkat až někdy na jaro/leto v příštím roce 🙂

 3. diana

  zdravím…no event je toho moc a nedá se vše udělat co se týče perel a strašně se mi to seká a trvá to než něco naběhne…a nehovoře že celou místnost vymlátím a padne mi jen jedna nanejvíš 2 věci k ukolu:(jinak vzhled a propracování příšer jsou suproví i ukoly ale je toho moc:)jinak supr hra děkuji

 4. dradibeycz

  nej eventdavejte casteji bavi me ziskavat unikaty chci ten oblek ty kameny prosim casteji 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *