Drakensang patch 125 – 9999x esence

mmorpg-drakensang-online-patch-essence

Časová tabulka:
Středa 7.5.2014 – Datum synchronizace
9.00 – Začátek odpočtu (30 minut)
9.30 –Vypnutí serverů (zabere nejméně 60 minut)

Ve zkratce

Verze 125 přináší nové animace pro hratelné postavy v městských oblastech. Dále jsme podnikli několik kroků k vylepšení matchmakingu v režimech PvP a v neposlední řadě jsme na základě vašich četných žádostí na fóru zvýšili velikosti stacků esencí z 999 na 9999 kusů. Snad vám to bude stačit a během soubojů se závěrečnými bossy už nebudete muset doplňovat esence ručně!

Nové funkce

Značky na minimapě a číslování úkolů pro region „Nordland“
Všechny úkoly nabízené v Nordlandu byly očíslovány, aby měli hráči lepší přehled o svém pokroku v rámci jednotlivých úkolových řad. Teď už zbývá jen Helionie a Atlantida!

Kromě toho jsme na mapu (klávesová zkratka M) přidali značky v podobě modrých vlaječek, které indikují, kam musí hráč jít, aby pokročil v plnění úkolu. A aby toho nebylo málo, revidovali jsme texty přibližně 80 úkolů nabízených v Nordlandu, abychom hráčům zpříjemnili herní zážitek a pomohli jim lépe porozumět příběhu hry. Číslování úkolů a značky na mapě byly prozatím implementovány pouze pro německou verzi hry. Ostatní jazykové verze obdrží tyto pomocné prvky v nadcházejících aktualizacích.

Alternativní držení těla ve městech

Tělesné pózy a celkové držení těla postav v městských oblastech bude od teď jiné než v oblastech divočiny. Všechny čtyři archetypy dostaly do vínku nové animace. Animace mužských a ženských postav se budou navíc lišit. Obecně budou mít postavy uvolněnější držení těla ve městech, a jakmile jej opustí, zaujmou bojovnější postoj. Ačkoli mapy jako Varholm, Blackborg a Shagri-La mají také městské oblasti, postavy zde postoje měnit nebudou. Jelikož se jedná o novou funkci, uvítali bychom vaše názory!

Změny

Navýšení kapacity stacků (esence) 999 → 9999
Esence lze nyní vršit na sebe až do počtu 9999 kusů. Tato změna se týká jak stacků v inventáři, tak slotů v uživatelském rozhraní. Upřímně řečeno, 999 esencí je během soubojů se závěrečnými bossy zoufale málo a muset je doplňovat během boje ručně je otrava. Tahle starost vám tedy odpadá!

Vybrané opravy

Matchmaking: Oprava nesprávného požadavku
Při registraci do PvP zápasu systém opakovaně vyzýval hráče, aby do zápasu přidal alespoň jednoho dalšího hráče, jinak že zápas nemůže začít. Tento chybný požadavek byl přítomen ve všech PvP režimech.

 

Kompletní seznam změn a oprav naleznete zde:

http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/patch-125-poznamky.30890/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *