Patch 120

patch_120

Patch 120

Start odpočtu: 9:00
Vypnutí serverů: 9:30
Předpokládaný start serverů: 11:00

Ve zkratce 

Počínaje verzí 120 přechází Drakensang Online pro MAC konečně do fáze beta.

Kromě toho tato verze přináší grafická vylepšení, možnost přihlášení do stahovatelného klienta pomocí přístupových dat z Facebooku a také několik oprav.

Verze 120

DRAKENSANG ONLINE pro OSX je nyní ve fázi a můžete si jej ihned stáhnout z webové stránky a vyzkoušet. Mějte však na paměti, že musíte mít nainstalovaný systém OSX v10.7 (Lion) nebo novější, minimálně 2GB volné pracovní paměti a jako grafickou kartu alespoň Intel HD Graphics 4000. Pokud váš systém nebude odpovídat minimálním požadavkům, můžete si z oficiálního webu Apple kdykoli bezplatně stáhnout aktualizaci na OSX 10.9.1 (OS X Mavericks).

Počínaje verzí 120 se můžete do stahovatelného klienta konečně přihlašovat také pomocí svých přístupových dat z Facebooku. Noví hráči nyní obdrží speciální uvítací balíček, jmenovitě bezplatné Premium členství po dobu dvou týdnů. Kromě toho jsme přidali několik kusů vybavení pro paromechaniky a opravili pár chyb. Podrobnosti naleznete v jednotlivých sekcích níže.

Nové funkce

– Jako novinku jsme pro vás připravili možnost přihlašovat se do stahovatelného klienta pomocí přístupových dat z Facebooku a o to rychleji se dát do hraní.

– V obchodě nyní najdete novou unikátní helmu pro paromechaniky.

– Z monster levelů 20-29 může nyní vypadnout vysoce hodnotná pistole pro paromechaniky s názvem „Hognisova trnitá pěst“.

– Kromě toho mohou nyní paromechanikové počínaje levelem 40 získat nový štít u Khalys a Mortise, kde doposud získaly odměnu pouze ostatní hratelné třídy.

– Prémiové výhody jako dárek na uvítanou: Od teď budou mít noví hráči, kteří dosáhnou levelu 5, možnost seznámit se během dvou týdnů bezplatně s výhodami Premium členství.

Důležité změny

– V dungeonech mezisvěta již nebudete nacházet bílé předměty.

– Mnoho cestovních kamenů bylo přemístěno kvůli lepší viditelnosti. Některé z nich byly navíc posunuty blíže ke vchodu, aby se nemohlo tak lehce stát, že kolem nich proběhnete, aniž byste je aktivovali.

– Malé pavouky v Jeskyních Loxley lze nyní snáze zaměřit kliknutím a jsou lépe rozeznatelní od podloží.

– Vstup do lokace „Palác mrtvých“ v Moři kostí byl vizuálně přepracován, aby lépe vystihoval námět.

– Převozník před Mortisovou soudní síní dostal injekci „života“. Už se nebude chovat jako socha a bude vás k sobě volat.

– Implementovali jsme dialog, který hráče upozorňuje, že v případě zaplněného inventáře nelze prodané předměty zakoupit zpět.
– Mapu světa lze nyní otevřít stisknutím klávesy „W“.

 

Kompletní seznam změn a oprav zde:

http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/patch-120-a-poznamky.19827/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *