Online hra Drakensang online

Drakensnag online hra

onlinehryTlacitko

Staň se hrdinou Durie: Velkolepého fantasy esposu! Sága Drakensangu pokračuje online! Stíny minulosti šíří strach a děs. Mocný drak ze světa temna se probouzí k životu! Připoj se k mágům nebo rytířům, bojuj udatně v epických bitvách a zachraň lidstvo!
Tato rolová fantasy tě zavede do světa 3D. Připrav se k boji sám nebo s ostatními hráči: Získej moc a sílu a zvítěz nad kreaturami světa temna.
Draknesang Online nabízí boje plné multiplayerové zábavy, spolupráce a skupinového boje proti mocným drakům. Utkání v arénách PvP jsou plná napětí, postav se nebezpečí v Drakensangu Online sám nebo s tisíci opravdovými hráči!


Ovládání
Hra se ovládá myší. Nápověda v českém jazyce je obsažena ve hře.

Co mám ve hře Drakensnag online očekávat?

drakensnag_obrazek

Mezi první otázky, kterou si kladou hráči je zda je hra online – ano hra je plně zdarma 
Po registraci a přihlášení se vám zobrazí výběr tří druhů postav – Mág, Bojovník a Lukostřelec.
Každý postava má jiné schopnosti a kouzla. Je dobré vyzkoušet ze začátku všechny postavy a poté se rozhodnout za kterou budete hrát.

Ve hře na vás čeká velké množství úkolů a monster. Jistě vás uchvátí i fantastická grafika.

Tak neváhejte a jistě hru vyzkoušejte.

Něco z historie hry Drakensnag

The_Dark_Eye_Drakensang

Drakensang původně představoval staromódní RPG sérii z produkce německého studia Radon Labs. To však v roce 2010 zkrachovalo a koupil jej vydavatel browserových her Bigpoint. Titul se jmenoval Drakensang: The Dark Eye, je stále k dostávní v některých obchodech. Krátké shrnutí staré hry na konci článku.
Drakensang Online tak nové míří už mainstreamovým směrem: místo komplexního RPG je z něj akční RPG formátu Diabla hratelné v prohlížeči a stavějící na mikrotranskakcích. Hra zaujme opravdu líbivou grafikou a chytlavou hratelností, takže je po právu jednou z nejoblíbenějších browserových her. Plusem je i česká lokalizace.

Krátce o prvním vývoji hry Drakensnag

Úryvek s recenze: Bude to znít možná zvláštně, ale to nejlepší na Drakensangu je jeho komplikovanost. Tímto slovem však není myšlena nepřístupnost nebo překombinovanost, ale prostě fakt, že proniknutí do systému hry vyžaduje určitý čas a snahu. Je to velice příjemná změna proti hromadám tupě přímočarých diablovek a všudypřítomným mechanismům, které budou hráčům brzy usnadňovat snad i dýchání. Základem Drakensangu je herní systém Černé oko, což je v podstatě německý ekvivalent známého Dungeons and Dragons, o nic méně propracovaný, jen méně známý. Znalcům žánru v této souvislosti jistě okamžitě naskočí trilogie hardcore RPG (přinejmenším z dnešního pohledu) Realms of Arkania, za jejíhož duševního pokračovatele se Drakensang i přes odstup mnoha let považuje.
Odkazy na recenze staré hry: Recenze1 | Recenze 2 | Čeština pro starou hru.

onlinehryTlacitko

One thought on “Online hra Drakensang online

  1. Pingback: Drakensang Online - Akční MMORPG zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *