Event – Napadení Kinsghillu

napadeni_kinsghill

Začátek akce:

Start:  3.3. v 12h

Konec: 9.3.

Odměny:

– 395 drakenů

– paklíče, hp lektvary, ledové a ohnivé bomby, legendářní vec, měšec s kamenem

– modrý kun

– unikátní prsten dle lvl postavy – dava škody, život, zbroj a odolnost – vždy dle lvl postavy

prevapde_kinsghill

Info k akci

Doporučuji hrát minimálně ve dvou. Jde to zvládnou i sám, ale ve dvou a více to je mnohem snažší. NPC postavy, které mate hlídat mají celkem málo životů a dost rychle umírají i když do něho utočí třeba jen jeden maličký goblin :)

Hlavní úkol: Za Kingshill!
Jakmile získáte svitek dochvilnosti, jednoduše na něj klikněte pravým tlačítkem myši. Zobrazí se informační okno s krátkým popisem akce a poté již budete moci vstoupit na mapu akce.

V závislosti na svém štěstí aktivujete jednu ze dvou odlišných verzí invaze. První verze se točí okolo úkolu Za Kingshill!a druhá okolo nového úkolu Kingshill v nesnázích!.Existuje 75% šance, že aktivujete mapu, která náleží k úkolu Za Kingshill!, a 25% šance, že začnete na mapě nového úkolu Kingshill v nesnázích!.

Pokud aktivujete úkol Za Kingshill!, město ještě nebylo dobyto. To znamená, že můžete invazi odvrátit, ale abyste to dokázali, budete muset ubránit čtyři ze známých NPC ze světa Drakensangu Online před hordami monster – kapitána Gregoryho Winbolda, Otce Fidelise, kancléře Rhetta Aylwina aRoberta Rampage.Jakmile otevřete mapu, povšimnete si, že NPC jsou rozptýlené po celém Kingshillu. NPC se nachází poblíž čtyř vchodů do města. Lze proto předpokládat, že hordy monster budou útočit od vchodu, který je k NPC nejblíže. Takže například během bránění kapitána Gregoryho Windbolda budou monstra s největší pravděpodobností útočit ze Swerdfieldských pastvin, zatímco otec Fidelis bude čelit monstrům přicházejícím z Katakomb, atd.
Jako první budete muset bránit kapitána Gregoryho Windbolda, a pouze pokud úspěšně porazíte útočící monstra, aniž by kapitán padl, budete moci pokračovat dalším NPC, v tomto případě otcem Fidelisem, atd.

Úkol: Kingshill v nesnázích!
Jakmile vstoupíte na mapu Kingshillu, přivítá vás čtveřice zástupců Spojenectví. V závislosti na třídě vaší postavy vám jeden ze čtyř NPC nabídne úkol Kingshill v nesnázích!.Ve vyobrazeném příkladu k postavě promlouvá NPC Ernest Remin, neboť postavou je čaroděj kruhu.
V případě úkolu Kingshill v nesnázích! již bylo hlavní město dobyto a je zaplaveno nepřátelskými hordami. To znamená, že před vámi stojí těžký úkol spočívající ve vyčištění ulic města od monster, ale za to máte jistotu, že žádné další již do města neproniknou jedním ze vchodů. Budete však muset čelit bývalému panovníkovi Heredurovi, který se proměnil v hrůzostrašné nemrtvé monstrum.

Po dokončení úkolu a vyčištění ulic budete odměněni truhlou s vybavením. Tato truhla vždy obsahuje legendární díl vybavení pro vaši postavu.

Paromechanikovéobdrží odměnu od kancléře Rhetta Aylwina, čarodějové kruhu od Otce Fidelise, rangeři od Roberta Rampage arytíři řádu draka od kapitána Gregoryho Winbolda.Tento kus vybavení vždy disponuje očarováním náhodných hodnot, což však neplatí pro negativní efekty. Předměty mají jedinečný vzhled, a pokud jste dávali pozor, mohli jste si všimnout, že byly během invaze nošeny některými NPC. Podrobnosti každého předmětu jsou zachyceny na obrázcích níže.

 

Kompletní průvodce zde:

http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/event-napadeni-kingshillu-pruvodce.20301/

Úkoly

Tentokrát na vás čeká mnohem více úkolů než minule.

ukoly

Event lze dělat i na klasických mapách (uzavřených) sbíráním kamenů či kovů, které poté odevzdáte postavě v Kingshillu.

zadavatel2_kingshill

Na všech mapách padají i bojové trofeje, které můžete vyměnit za vstup na eventovou mapu nebo za Koboldí hůl

.koboldi_hul

Koboldi hul slouží k otvírání sudů, který naleznete na normální mapě (uzavřené), vetšinou se nachází kousek vedle vstupu.

otevreny_koboldi_sud

Ze sudu padne různý počet kovu či kamenu do úkolu.

Obecně bojové trofeje i veci do ukolu padají velmi dobře.

drop

Bojové trofeje vyměníte za portál u zadavatele v každém městě.

zadavatel_eventu

Eventová mapa

Mapa eventu je upravená mapa města Kinsghill.

mapa_eventu

Je ze celkem 4x branit postavu

1) dole kde se nachází monstra jako goblini, čarodejnice, psy či jeleni

2) vpravo vedle vchodu do katakomb nefertiti (hází meteory),lukostřelci (střílí ohnivé šípy) a kostliví bojovníci a velký kamenný golem

3) zde jsou převážně bahna a velky bahenní boss + opět kostliví bojovníci atd.

4) zde byl boss Heredur, kamenný golem, psi šlehající ohen a hromada lukostřelců a kostlivých bojovníků + pár dalších monster

 

Opět jako minule se zde nacházejí vlajky na vyvolání pomocníků. Nevím zda se mění podle lokace, ale měl jsem několik druhu čaroděju (některý dával jen ledovou střelu, jiný zas třeba jen blesk), rangeři byly taky občas jiný, ale stříleli bud normální střelu, nebo i precizní střelu, warové byly vždy stejní. Nejlepší mi přišel war, utíka stále za váma a když přežije pomůže i v dalším bránění. Čaroděj i ranger stojí stále na místě a ani se nehne.

pomocnici

Zde jedno doporučení – když se vlajka nachází nahoře na hradbách tak dojdete nahoru na hradby a tam pomocníka vyvolejte. Když budete stát dole pod hradbama a kliknete na vlajku, tak pomocník se zobrazí dole tam kde stojíte.

Obchodník akce

obchodnik

 

3 thoughts on “Event – Napadení Kinsghillu

 1. B3z3c

  Zdravým.chcem sa opýtať čo je toto za event? Trošku nezmyselný mi príde.Mám plniť úlohu v hagastovej bani a zbierať odznaky.či brániť postavy v kingshile?Čo dostanem za bránenie postáv? Lebo za odznaky je to jasné ale tam nie.ďakujem.

  1. Salamors Post author

   Můžeš dělat event plněním ukolů i braněním. Máš na vyber co mužeš dělat. Pro někoho je třeba branění težky a nechce ho dělat, tak muže dělat ukoly.

 2. B3z3c

  No tak robil som obe okolí.no sklamala má jedna vec po dokončení úlohy zabít 1500 utočiacich monstier som dostal trubhlcu ktora je ale len od lvl 45 a ja som 18.čo s nou mám robiť.na 45lvl sa zatial nechystám.myslel som že sa to prispôsobí k lvl pustavy ako ten prsteň no zrejme nie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *