Drakensang patch 124

mmorpg_drakensag_onlune_update_124

Časová tabulka:
Čtvrtek 24.4.2014 – Datum synchronizacie
9.00 – Začátek odpočtu (30 minut)
9.30 – Vypnutí Serverů (zabere nejméně 60 minut)

Ve zkratce

Verze 124 přidává do hry dva nové sety pro paromechanika, majitelé prémiových účtů už nebudou přicházet o svůj prémiový status obnovením svého předplatného, a tím Drakensang Online učinil další krok ke zlepšení vyváženosti režimu hráč proti hráči (PvP).

Vybraný nový funkce:

Krvácení – pro realističtější pocit z boje nyní bude z některých typů monster stříkat krev. Tato monstra najdete v každé oblasti. je to další ze série podobných změn.

Vybraný opravy:

Oprava chatu – po oprave by už nemel vznikať problém s vyskakujúcimi oknami či vypínaním chatu pri stlačení medzerníku

Nové funkce

  • Nové vybavení: Paromechanikus – Set z řeřavé oceli (level 30)„Set z řeřavé oceli“ je další komplet vybavení pro paromechaniky. Koupit si jej můžete za temné mince u obchodníků v následujících městech: Jarlshofn, Ellonidos, Ashraya a Tábor Odporu.
  • Nové vybavení: Paromechanikus – Atlantský potápěčský set (level 40)„Atlantský potápěčský set“ je další komplet vybavení pro paromechaniky. Koupit si jej můžete za temné mince u obchodníků v následujících městech: Ashraya (region: Atlantida).

Změny

Odstranění chyby v PvP režimu
Učinili jsme další krok směrem k vyváženějšímu PvP režimu: Spousta hráčů obdržela za svá vítězství v režimu PvP odznaky cti, ale nebyly jim připsány žádné body zkušenosti. Tento bug se objevoval v případech, kdy protivník padl vyčerpáním. Tato chyba byla odstraněna a hráčům byly připsány chybějící body zkušenosti. Děkujeme komunitě za nahlášení tohoto problému.

Prémiový status a s ním spojené výhody zůstávají po obnovení předplatného zachovány a vcházejí okamžitě v platnost
Účty a postavy už nebudou ztrácet svůj prémiový status a s ním spojené výhody, kdykoli hráč obnoví předplatné. Navíc pokud hráč upgraduje svůj účet z běžného na prémiový, nově nabyté výhody se ve hře projeví okamžitě. Hráči se tedy už nebudou muset odhlašovat a opětovně přihlašovat.

Předměty: Bezplatné vyzkoušení prémiového účtu
Nově registrovaní hráči, kteří obdrželi předmět umožňující bezplatnou zkušební aktivaci prémiového účtu, nemohli tento předmět počínaje verzí 122 ve svém inventáři aktivovat. Tyto předměty lze nyní aktivovat jednoduše kliknutím pravým tlačítkem myši. Prémiové předměty je v současnosti nutno aktivovat manuálně, ale v budoucnu (počínaje verzí 124) se budou všechny nově připsané prémiové předměty aktivovat automaticky.

Předměty: Bezplatné vyzkoušení prémiového účtu – konec nabídky
V prvním čtvrtletí roku 2014 dostali všichni nově registrovaní uživatelé možnost vyzkoušet si zdarma všechny výhody prémiového členství, jakmile jejich postava dosáhla levelu 5. Platnost této speciální nabídky před nedávnem vypršela, takže podobné prémiové předměty se už vydávat nebudou.

Značky na minimapě pro region Teganswall
Všechny úkoly, které je možné přijmout v Shorfolku a Teganswallu, byly očíslovány, aby měli hráči lepší přehled o svém pokroku v rámci jednotlivých úkolových řad. Kromě toho jsme na mapu (klávesová zkratka M) přidali značky v podobě modrých vlaječek, které indikují, kam musí hráč jít, aby pokročil v plnění úkolu. Číslování úkolů a značky na mapě byly prozatím implementovány pouze pro německou verzi hry. Ostatní jazykové verze obdrží tyto pomocné prvky v nadcházejících aktualizacích.

Vybrané opravy

Odstranění exploitů v mezisvětě
Odstranili jsme exploit, který umožňoval hráčům vstoupit do oblastí mezisvěta, přestože dosud nedosáhli levelu 30, pokud byli ve skupině s jinými hráči, kteří tuto podmínku splňovali (za normálních okolností musí být postava alespoň na levelu 30, aby mohla do těchto dungeonů vstoupit).

 

Kompletní seznam změna a oprav zde:

http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/patch-124-casova-tabulka.28827/

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *